Senior Pasy

Statutární město Chomutov se rozhodlo pomáhat svým seniorům při zapojování se do projektu SENIOR PASŮ.

SENIOR PASY jsou unikátním projektem, který vznikl na podporu obyvatelstva s věkem od 55 let. Zapojení do projektu je ZDARMA!

Projekt přináší ucelený a jednotný systém slev na výrobky a služby poskytovaný držitelům karet SENIOR PAS.

Nabízené slevy ve výši 5–50% jsou primárně zaměřeny na zdravotnictví, lázeňství, wellness, cestování, stravování, ubytování, vzdělání, muzea, galerie, ale i spotřební nákupy.

Slevová karta a její využití

Jedná se o obdobu plastikové věrnostní bonusové karty bez elektronického pásku. Slouží jako průkaz opravňující držitele čerpat slevy v rámci slevového systému. Karta je vystavována na jméno držitele a má neomezenou platnost. Poskytovatel je oprávněn požadovat průkaz totožnosti, aby si ověřil shodu s informacemi na kartě a tím i oprávněnost čerpání. Karta je nepřenosná! Sleva se vztahuje pouze na držitele. Její distribuce probíhá prostřednictvím kontaktních míst. V Chomutově tímto výdejním místem bude Infoservis magistrátu města v přízemí budovy na adrese Zborovská 4602.

Přihláška

Pokud Vás tato nabídka zaujala, můžete se přihlásit několika způsoby:

  • vyplněním elektronického přihlašovacího formuláře na www.seniorpasy.cz
  • vyplněním vytištěné přihlášky, kterou si můžete stáhnout a vytisknout ZDE.
  • nebo Vám s přihláškou rádi pomůžeme na Infoservisu Magistrátu statutárního města Chomutova osobně v přízemní budovy Zborovská 4602 nebo na telefonu 474 637 130.

SENIOR PAS - Žádost k vytisknutí (PDF 4,8 MB), Vložil(a): Mgr. Marie Heřmanová