Pozvánka na přednášku: Komunikace s dětmi aneb proč to neumíme

Další významná osobnost klinické psychologie, velmi žádaná lektorka a autorka knihy „Jak žít a nezbláznit se“ bude přednášet v Chomutově v neděli 2. dubna.

Další významná osobnost klinické psychologie, velmi žádaná lektorka a autorka knihy „Jak žít a nezbláznit se“ bude přednášet v Chomutově v rámci projektu Tvorba místního akčního plánu rozvoje vzdělávací soustavy.

PhDr. Lidmila Pekařová neotřelou a zajímavou formou dává k dispozici zkušenosti z třiceti tří let praxe v klinické psychologii a přednáškových aktivitách a sedmnácti let praxe primáře oddělení Rehabilitace II v Hamzově léčebně v Luži-Košumberku.

Všichni většinu dne komunikujeme, ale jak říká paní doktorka Pekařová, to, že komunikujeme, neznamená, že si vzájemně i rozumíme. Jak používat správné výrazy přiměřené věku dítěte, kdy použít gesta, jak nedělat dítěti mluvčího a nechat ho, ať se samo rozhoduje a učí v kontaktu s ostatními lidmi.

Nebo jaké jsou nejčastější chyby v komunikaci s dětmi? Jak ničíme jejich samostatnost a aktivitu? Proč nefunguje strašení a vyhrožování?

To a mnohem více je obsahem přednášky o komunikaci, která proběhne v neděli 2. dubna 2017 od 14,30 do 17, 30 hodin v knihovně v SKKS na Palackého 4995 Chomutov, 3. patro, místnost 66.

Na akci, která je pro účastníky zdarma je nutné se rezervovat ZDE nebo na WWW.MAPCHOMUTOVSKO.CZ. Kapacita je omezená.