Co změnilo svět vzdělávání? Bylo to dříve lepší nebo horší? A jaké to bude v budoucnu?

To je podtitulem setkání příznivců kvality ve vzdělávání na Chomutovsku nazývané Partnerství MAP, jehož hostem bude Tomáš Feřtek. Akce určená pro širokou i odbornou veřejnost je zdarma a proběhne na starobylé radnici v Chomutově, nám. 1. máje 1 v úterý 19. září 2017 od 15 hodin, resp. 16 hodin v hlavním sále.

Co změnilo svět vzdělávání?

Bylo to dříve lepší nebo horší? A jaké to bude v budoucnu?

 

To je podtitulem setkání příznivců kvality ve vzdělávání na Chomutovsku nazývané Partnerství MAP, jehož hostem bude Tomáš Feřtek.

 

Akce určená pro širokou i odbornou veřejnost je zdarma a proběhne na starobylé radnici v Chomutově, nám. 1. máje 1 v úterý 19. září 2017 od 15 hodin, resp. 16 hodin v hlavním sále.

 

První část, která bude zahájena od 15 hodin bude věnována představení a diskusi o možnostech dalšího zlepšování kvality vzdělávání v mateřských a základních školách na Chomutovsku. V rámci jedné hodiny bude projednán tzv. Místní akční plán rozvoje vzdělávací soustavy.

 

Druhá část startuje v 16 hodin a bude plně v režii odborného konzultanta společnosti EDUin Tomáše Feřteka, který po skončení své přednášky bude s Vámi rád diskutovat na téma nových způsobů distribuce informací, „skutečných“ cílů vzdělávání, společenství příkazů a poslušnosti, nepřehlednosti společnosti sítí, nových objevů neurologie, psychologie a pedagogiky a jak z toho všeho ven.

 

Kdo je Tomáš Feřtek? Řadu let se věnuje paradoxům českého školství, pracoval v TV Nova, Reflexu, České televizi, jenom v rámci blogu RESPEKT.CZ publikoval více jak stovku článků, je autorem knih „Co je nového ve vzdělávání“, z které vychází i avizovaná přednáška a „Rodiče vítáni“, která je praktickým návodem, jak usmířit rodiče a učitele našich dětí.

 

Prosíme o registraci zde, kapacita sálu je omezená.

 

Více na WWW.MAPCHOMUTOVSKO.CZ

 

Link na registraci: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYzEvnVcegl8rUrhSGReMBiuv7v1CLK24tewJS8LjyE_JG3w/viewform?usp=sf_link

 

 

Karel Straka

Koordinátor MAP

Místní akční skupina Sdružení Západní Krušnohoří 728 880 708 www.mapchomutovsko.cz