Čarodějové, pozor, slítáme se

Skučení a pištění, záblesky vyřčených kouzel a zlověstný dým uvidí a uslyší mudlové z areálu bývalého fotbalového hřiště za městskou sportovní halou. „Čarodějnicím a čarodějům jsme pro jejich letošní slet vybrali nové místo takřka v centru města. Věříme, že se sletí v maximálním počtu,“ zve náměstek primátora David Dinda.

Kdo sebere odvahu a na hřiště přijde 30. dubna od 18 hodin, může dostat děsivou cenu za svůj čarodějnický vzhled, vybírat se bude hned ze dvou věkových kategorií - nad tři sta let a ti mladší. Soupeřit se bude také v čarodějnických dovednostech, přítomní ale musí brát zřetel na možné následky nepovedených kouzel začátečníků.

Čtyřmetrová kouzelná hranice začne žhnout ve 20 hodin, nedlouho poté čarodějnice i čaroděje roztančí skupina Country 5 a Nepřátelé Rytmu. Hladoví si mohou pochutnat na libovolném úlovku z řad malých ještě nepasovaných kouzelníků. „Jako dezert si pak mohou opéct na ohni buřty nebo jablka, obojí bude na místě na prodej. K mání bude i kouzelnická káva,“ láká organizátorka Silvie Škubová.

Pro bujaré veselí bude prostor až do magické půlnoci.