Sjeďte po zadku Přemyslovku. Obří skluzavka se vrací

Chomutov - Už v neděli. Do Chomutova se po roce vrací obří skluzavka v rámci turné Slide Czech. Přemyslova ulice se opět promění v adrenalinový zážitek, který si užijí Chomutované bez rozdílu věku. “Přestože vloni nebylo úplně ideální počasí, atrakci si nenechaly ujít tři stovky lidí. Skluzavka svojí atraktivitou přesně doplnila běžný prázdninový program a Chomutovanům i návštěvníkům města dala možnost zažít netradiční bláznivou jízdu,” láká k dalšímu ročníku náměstek primátora David Dinda.

V rámci turné Chomutov stále drží prim.  “Bezkonkurečně je tady největší sklon ulice, tím pádem lidé mají zaručen nejlepší zážitek ze všech měst, kde letos skluzavku postavíme,” řekl Sanny Muharem z pořádající agentury.  Chomutované si více než tři sta metrů dlouhou skluzavku umí užít.  “Skluzavka je parádní a jezdí to fakt rychle. Jsme tu kvůli zábavě a vodě a jelo se opravdu skvěle. Jeli jsme to pětkrát a je to neskutečné,” přesně takové byly reakce návštěvníků loňské akce.  

I letos vodní skluzavku obohatí doprovodný program.  “Budeme tu mít diskžokeje s letní hudební párty a řadu soutěží. Možná se uskuteční vodní bitva a opět přijede legendární brankář Dominik Hašek, který vloni účastníkům osobně míchal drinky,” popisuje Muharem      

K jízdám je nutné se registrovat na stránkách www.slideczech.cz, kde jsou také ceny a popsány podmínky účasti.  Na zajištění akce se podílí město Chomutov a společnost Kultura a sport.