Dezinfikomat v Chomutově

Aktuálně instalujeme v českých městech dezinfikomaty. Lidem umožňují pořídit si dezinfekční gel, kdykoliv je třeba. V podstatě jsme byli první, kdo s podobnou činností začal.

Vždy je pro nás důležité realizovat instalaci se zástupci města, nikoliv jen jako vlastní iniciativu. Oplátkou zajišťujeme cenu, která je nesrovnatelná s podobným produktem z lékárny (v lékárně běžně 20 ml kolem 50-60 Kč, z automatu 200 ml za 150 Kč). Postaráme se také o povědomí skrze média.

Potřebujeme pouze frekventované místo pod kamerovým systémem městské policie, prostor 1x1 metr a přípojku na 220V (odběr dezinfikomatu je do 200W). 

Níže přikládám několik vybraných mediálních reportáží z instalací dezinfikomatů:

Reportáže o instalaci v Liberci: - https://bit.ly/2K93w8N - https://bit.ly/2zyQgbn

Záznam televizní reportáže CT24: - https://bit.ly/3cHTJCY (začátek 2:15)

Náš dezinfekční gel DISIN je určen primárně pro dezinfekci pokožky rukou. Složení dle receptury WHO s tím, že veškeré ingredience jsou schváleny pro použití v potravinářství. Základem je kvasný líh, ne technický líh či biolíh, aby byl gel maximálně šetrný k pokožce. Složka peroxidu vodíku likviduje viry, včetně koronaviru a díky glycerinu je pokožka hydratovaná. V příloze posílám produktový list. Samozřejmě schváleno Ministerstvem Zdravotnictví.

Budu rád, když jeden z dalších dezinfikomatů bude právě i v Chomutově. Proberte, prosím, možnosti umístění dezinfikomatu a zavolejte. Děkuji.

Libor Kotek, Anilotrade SE, +420 604 811 079

anilotrade.cz