Vyzýváme sportovní kluby: Přidejte se k nám

V souvislosti s přípravou již třetího ročníku Chomutovského festivalu sportu, bychom rádi oslovili všechny sportovní kluby, oddíly a organizace, aby nám koncept sportovního festivalu pomohli rozvíjet.

Chomutovský festival sportu se uskuteční v neděli 6. září 2020 od 10 do 15 hodin v areálu Kamencového jezera (západní část u velkého mola).

Chomutovský festival sportu je akce, která Vám na začátku školního roku poskytne prostor, abyste své sporty mohli prezentovat dětem i jejich rodičům. Během celého dne si děti budou moci vyzkoušet, co sportování obnáší a rodiče zjistí, jaké jsou podmínky pro to, aby jejich děti mohly začít navštěvovat zrovna Váš klub.

Tímto konceptem bychom rodičům a jejich dětem rádi pomohli při výběru z velkého spektra sportovních aktivit. Proto přinášíme velkou spoustu zástupců jednotlivých sportů na jedno místo. 

Zároveň věříme, že tímto krokem budeme nápomocní i sportovním klubům, kterým umožníme oslovit velké množství dětí a rodičů. Prostor bude nejen pro obecné prezentace oddílů, ale také pro ukázky dílčích tréninků, představení známých tváří jednotlivých klubů nebo pro autogramiády.

Celá náborová akce je pod záštitou města. Takže se postaráme o produkci akce, zajistíme Vám vhodný prostor, přivezeme podium, potřebnou aparaturu i moderátora.

Pokud se k nám tedy chcete přidat, potvrďte svou účast do 31.07.2020 na e-mail na: z.stastna@chomutov-mesto.cz.