Tisková zpráva: Jednání zastupitelstva proběhne opět v omezeném režimu

Zářijové zasedání zastupitelstva, které se uskuteční v pondělí 14. září 2020 od 15 hodin v zasedací místnosti historické radnice, musí být, stejně jako poslední dvě zastupitelstva i nadále v omezeném režimu

Chomutov, 8. září 2020 – Zářijové zasedání zastupitelstva, které se uskuteční v pondělí 14. září 2020 od 15 hodin v zasedací místnosti historické radnice, musí být, stejně jako poslední dvě zastupitelstva i nadále v omezeném režimu.

 „V hlavním jednacím sále bude vyloučena přítomnost široké veřejnosti, pro kterou bude vymezen prostor v Rytířském sále. I tady však budou muset být dodržena hygienická nařízení, proto bude kapacita míst vyhrazených pro veřejnost omezena,” objasnil tajemník chomutovského magistrátu Robert Plechatý a dodal, že u vstupu do budovy budou k dispozici jednorázové roušky a dezinfekce. V případě jakýchkoli dotazů ze strany občanů budou mít možnost interpretovat své dotazy písemnou formou a zastupitelé nebo zaměstnanci magistrátu na ně následně odpoví. 

Úředníci, kteří bývají přítomni na každém jednání, budou tentokrát opět odděleni v jiných prostorách. Jednání se zúčastní také strážníci Městské policie, kteří budou dohlížet na klidný průběh zasedání a na dodržování všech nutných opatření.

 

Přímý přenos jednání bude možné sledovat na bit.ly/Chomutov_YT. 

Zuzana Kroutilová, vedoucí Odboru vnějších vztahů statutárního města Chomutova, z.kroutilova@chomutov.cz, 474 637 410