Tisková zpráva: Chomutovský magistrát se pro veřejnost uzavře, úřední hodiny budou pouze několik hodin v týdnu

V souvislosti s vládním nařízením Magistrát města Chomutova s účinností od 12. října do 25. října 2020 uzavře pro veřejnost všechny své budovy (Zborovská, radnice, Husovo náměstí). Otevřeno bude pouze v pondělí od 8 do 13 hodin a ve středu od 12 do 17 hodin.

Chomutov, 9. října 2020 – V souvislosti s vládním nařízením Magistrát města Chomutova s účinností od 12. října do 25. října 2020 uzavře pro veřejnost všechny své budovy (Zborovská, radnice, Husovo náměstí). Otevřeno bude pouze v pondělí od 8 do 13 hodin a ve středu od 12 do 17 hodin. „Omezen bude vstup do budovy magistrátu pro větší počet klientů. Agendy ale neomezujeme, poskytovat budeme veškeré služby,“ řekl tajemník chomutovského magistrátu Robert Plechatý a dodal, že apeluje na všechny občany, aby volili dálkové formy komunikace s úřadem.

 

Občané mohou všechny úředníky kontaktovat telefonicky. Kontakty na jednotlivé odbory úřadu jsou k dispozici zde. Veškeré elektronické formuláře jsou ke stažení zde. „Všechny neodkladné platby budou moci občané provést prostřednictvím převodu na účet, variabilní symbol jim sdělí příslušný pracovník úřadu telefonicky,“ doplnil tajemník magistrátu. Bližší informace naleznete zde.