Nominace na Cenu Jiřího Popela z Lobkovic

Návrh osobnosti, která se zasloužila či nadále zasluhuje o rozvoj města, svojí činností ovlivnila jeho veřejný život nebo Chomutovu ve světě vytváří dobré jméno v různých oblastech, a to vždy každý rok do konce března.

Kde vyřídím?

Adresa: Magistrát města Chomutova, Odbor vnějších vztahů, Zborovská 4602, 430 28 Chomutov
Telefon: 474 637 477
Poznámka: kontaktní osoba: p. Silvie Škubová, kancelář. č. 56, budova starobylé radnice na nám. 1. máje 1

Co s sebou potřebuji?

Odůvodnění návrhu na nominaci osobnosti na Cenu Jiřího Popela z Lobkovic, popřípadě písemné dokumenty dokládající význam osobnosti, př. fotografie, tiskoviny, publikační přehled apod. Písemný návrh musí být doplněn o kontakt na navrhovatele, na nominovaného a v případě nežijící osobnosti kontakt na nejbližší příbuzné.

Kolik za to zaplatím?

Bez poplatku