Zimní stadion ROCKNET ARÉNA

Zimní stadion nese jméno ROCKNET ARÉNA a je součástí nového moderního kulturně společenského a sportovního areálu na Zadních Vinohradech. Sama budova je považována za stavebně architektonický unikát, kdy její oblouk ocelové konstrukce vytváří kontext ke zvlněnému terénu předhůří Krušných hor. Stadion má dvě haly.

Hlavní hala A

s rozměrem hrací plochy 28 x 60 metrů s celkovou kapacitou 5 050 diváků, s multumediální "kostkou" (4 obrazovky, LED technologie, dva prstence z toho jeden aktivní, součástí je i střižna s moderním softwarem). Trénuje zde hokejový klub a krasobruslařský klub. Je zde možnost pořádání kulturně-společenských a sportovních akcí.

Tréninková hala B

Tréninkova hala se šatnovacím blokem má rozměry plochy 28 × 58 metrů, s kapacitou 88 míst k sezení a 100 míst ke stání. V šatnovacím bloku jsou šatny hokejistů i krasobruslařů, tělocvična, posilovna, prostor pro regeneraci sportovců a kancelář vedení stadionu. Pořádají se zde veřejná bruslení, trénuje zde hokejový klub a krasobruslařský klub. Je zde možnost pořádání kulturně-společenských a sportovních akcí.

Kontakt

Adresa: Mostecká 5773, 430 01 Chomutov
Telefon: + 420 474 635 950 (recepce)
+420 474 635 951 (vedoucí ZS)
Web: www.kulturasport.cz
E-mail: zimnistadion@kultura-sport.cz